Slide Background

  SYMBIODENT to najnowocześniejsza Klinika Stomatologiczna w Zduńskiej Woli, wyposażona w urządzenia technologiczne o najwyższym standardzie.

  Klinika zapewnia Państwu zarówno szczegółową diagnostykę, dzięki precyzyjnej i bezpiecznej cyfrowej aparaturze rentgenowskiej, jak i pełnozakresowe leczenie w każdej dziedzinie specjalności stomatologicznej.

  W naszej klinice oferujemy kompleksowe leczenie dorosłych, dzieci, a także zabiegi specjalistyczne na najnowocześniejszym sprzęcie, przy użyciu najnowszych technik w stomatologii.

  Kładąc nacisk na pełną diagnostykę u każdego pacjenta przed rozpoczęciem leczenia wykonujemy kompleksowe badanie jamy ustnej wraz ze szczegółową analizą zdjęcia pantomograficznego.
  Jest to podstawa do stworzenia indywidualnego planu profilaktyczno-leczniczego.
  Lekarz omawia z pacjentem wykryte schorzenia zębów i proponując kilka rozwiązań dostosowuje plan leczenia do potrzeb i oczekiwań.
  Całość poparta jest rzetelnym kosztorysem leczenia.

  Pytania Pacjenta są dla nas bardzo ważne, a naszym zadaniem jest wytłumaczenie Pacjentowi jego problemów stomatologicznych oraz rozwianie wszystkich jego wątpliwości.

  Leczymy bez stresu. W Klinice Stomatologicznej SYMBIODENT stwarzamy przyjazną atmosferę i przekonujemy, że wizyta u dentysty nie musi być stresująca.
  Stosując najskuteczniejsze metody znieczulenia leczymy jak najbardziej komfortowo i delikatnie.
  Znieczulenia oferowane są bezpłatnie do każdego zabiegu.

  Współpracujemy z renomowanymi Łódzkimi pracowniami protetycznymi, dzięki temu możemy zaproponować najwyższą jakość usług protetycznych.

  Stosujemy restrykcyjne zasady dotyczące sterylizacji narzędzi, a wszędzie tam gdzie jest to możliwe stosujemy materiały jednorazowego użytku.

  Szczególny nacisk kładziemy na udział w profesjonalnych szkoleniach i kursach. Dzięki temu możemy stosować najnowsze metody leczenia i wspomagać się nowatorskimi i skutecznymi rozwiązaniami.

  W klinice Stomatologicznej SYMBIODENT usunięcie zęba traktujemy jako ostateczność. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu udało nam się uratować zęby, które niejednokrotnie skazane były na usunięcie.

  Chcemy aby światowy poziom usług stomatologicznych był dostępny dla każdego.

  W klinice Stomatologicznej SYMBIODENT jakość jest najważniejsza. Wiemy, że tylko dokładna praca popłaca, dlatego wykonujemy usługi według najwyższych standardów i na wiele lat. Nasze uzupełnienia charakteryzują się szczelnością, trwałością i estetyką. Chcemy żeby najwyższa jakość była naszym znakiem rozpoznawczym i udało się, ponieważ nasi Pacjenci trafiają do kliniki głównie z polecenia !