STOMATOLOGIA TO NASZA PASJA

LEKARZ DENTYSTA MARTA SIKORA-PIEKARSKA

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego.
Chcąc zapewnić moim Pacjentom jak najlepszą opiekę nieustannie rozwijam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu nowoczesnej endodoncji, protetyki i stomatologii estetycznej.

Slide Background

Bycie lekarzem dentystą to dla mnie możliwość nieustannego rozwoju i poczucie, że każdego dnia mogę wdrażać do swojej pracy zdobycze nowoczesnej stomatologii.
Pracuję w myśl zasady – precyzja nie zna kompromisów i tylko dokładna praca daje mi możliwość osiągnięcia wewnętrznego spokoju i satysfakcji.
Do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie, starając się opracować kompleksowy plan leczenia.
Fascynują mnie przypadki skomplikowanego leczenia kanałowego i w tym kierunku stale rozwijam swoje umiejętności.
Dla mnie stomatologia jest dziedziną, w której ciężka praca w połączeniu z pasją daje nieograniczone możliwości leczenia.
Najwięcej satysfakcji przynosi mi kontakt z Pacjentem i niwelowanie u Niego strachu przed dentystą.
Dążę do tego, aby wizyty w gabinecie były przyjemne i bezstresowe, a efekty mojej pracy dawały zadowolenie nawet najbardziej wymagających Pacjentom.
Obecnie jestem na urlopie macierzyńskim.

LEKARZ DENTYSTA PAWEŁ PIEKARSKI

Jestem absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego.
Od początku swojej pracy zawodowej nieustannie udoskonalam umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach naukowych z zakresu mikrochirurgii periodontologicznej, protetyki, endodoncji, implantologii, stomatologii estetycznej.

Slide Background

Doświadczenie zawodowe zbierałem pracując w Poradni Periodontologii i Chorób Błony Śluzowej Jamy Ustnej Insytutu Stomatologii w Łodzi oraz w najlepszych klinikach stomatologicznych w Łodzi i Warszawie.
Ta praca nauczyła mnie cierpliwości i indywidualnego podejścia do każdego Pacjenta.
Będąc absolwentem cyklu szkoleń z zakresu Periochirurgii mogę zapewnić moim Pacjentom leczenie trudnych sytuacji klinicznych.
Zamiłowanie do nowoczesnej stomatologii jak również ciężka praca poskutkowały zdobyciem dużego doświadczenia.
Dziś zajmuję się kompleksowym leczeniem Pacjentów poczynając od chirurgii i implantologii, poprzez stomatologię zachowawczą,endodoncję aż do protetyki i stomatologii estetycznej.
W swojej pracy nieustannie dążę do perfekcji, a dotychczasowe efekty w leczeniu sprawiają, że stomatologia pasjonuje mnie jeszcze bardziej.