W SYMBIODENT proponujemy kompleksowe leczenie z zastosowaniem najnowocześniejszych dostępnych technologii i materiałów.

Szanowni Państwo,
To dla nas ogromny zaszczyt zaprosić Państwa do Kliniki Stomatologicznej SYMBIODENT, miejsca które jest spełnieniem naszych marzeń o świadczeniu usług na najwyższym europejskim poziomie.
Tworząc naszą Klinikę, chcieliśmy aby ujrzeli Państwo nowe oblicze stomatologii, przekonali się,że współczesny gabinet może być miejscem przyjemnym i komfortowym, gdzie dla nas każdy Pacjent jest tak samo ważny, a zaufanie którym nas obdarza zobowiązuje nas do dbałości o każdy szczegół.
Przeprowadzając dokładne badanie i rozmowę dowiadujemy się o potrzebach naszych Pacjentów, dzięki temu każdy przypadek traktowany jest indywidualnie.

W nieustannej pogoni za perfekcją diagnozujemy i planujemy leczenie tak aby zyskać zadowolenie Pacjenta oraz pełną satysfakcję z wykonywanej pracy.
Wyróżnia nas profesjonalizm oraz ciągła chęć pogłębiania wiedzy i umiejętności o najnowsze doniesienia naukowe , dlatego bierzemy udział w najlepszych szkoleniach i kursach.

Stworzyliśmy dla Państwa miejsce, w którym jest wszystko to czego brakowało nam i Pacjentom w innych gabinetach podczas naszej dotychczasowej pracy.
Zawsze staramy się zbliżyć do ideału, tak aby uzyskać SYMBIOZĘ pomiędzy naturą a dziełem człowieka.
Chcemy, aby światowy poziom usług stomatologicznych był dostępny dla każdego Pacjenta.
Słyniemy z tworzenia estetycznych, trwałych i szczelnych uzupełnień na lata.
Jako lekarze dentyści wiemy, że to właśnie efekty naszej pracy są najlepszą rekomendacją.
Dlatego zdecydowana większość nowych Pacjentów trafia do Kliniki SYMBIODENT z polecenia.

Zapraszamy Marta i Paweł Piekarscy.