Slide Background

SYMBIODENT to nowoczesna Klinika Stomatologiczna w Zduńskiej Woli, wyposażona w urządzenia technologiczne o wysokim standardzie

  Klinika zapewnia Państwu zarówno szczegółową diagnostykę, dzięki precyzyjnej cyfrowej aparaturze rentgenowskiej, jak i pełnozakresowe leczenie w każdej dziedzinie specjalności stomatologicznej.

  Nasza klinika składa się z:
  • 4 gabinetów stomatologicznych wyposażonych w mikroskopy
  • pracowni diagnostyki RTG wyposażonej w tomograf komputerowy oraz pantomograf
  • gabinetu sterylizacji
  • gabinetu medycyny estetycznej.

  W naszej klinice oferujemy kompleksowe leczenie dorosłych, dzieci, a także zabiegi specjalistyczne na nowoczesnym sprzęcie, przy użyciu najnowszych technik w stomatologii.

  Kładąc nacisk na pełną diagnostykę u każdego pacjenta przed rozpoczęciem leczenia wykonujemy kompleksowe badanie jamy ustnej wraz ze szczegółową analizą zdjęcia pantomograficznego , lub jeżeli istnieje konieczność  tomografii komputerowej.
  Jest to podstawa do stworzenia indywidualnego planu profilaktyczno-leczniczego.
  Lekarz omawia z pacjentem wykryte schorzenia zębów i proponując kilka rozwiązań
  dostosowuje plan leczenia do potrzeb i oczekiwań.
  Całość poparta jest rzetelnym kosztorysem leczenia.
  W naszej klinice pracuje  zespół lekarzy specjalizujących się w odrębnych dziedzinach z zakresu stomatologii. Praca przy pacjencie bardzo często jest pracą zespołową, lekarze stale komunikują się ze sobą i wykonują procedury, w których są wyspecjalizowani. Taki model leczenia wpływa na efektywność zabiegów i daje Pacjentowi pewność, że czuwa nad nim cały zespół specjalistów.

  Pytania Pacjenta są dla nas bardzo ważne, a naszym zadaniem jest wytłumaczenie Pacjentowi jego problemów stomatologicznych oraz rozwianie wszystkich jego wątpliwości.

  Leczymy bez stresu. W Klinice Stomatologicznej SYMBIODENT stwarzamy przyjazną atmosferę i przekonujemy, że wizyta u dentysty nie musi być stresująca.
  Stosując skuteczne metody znieczulenia leczymy jak najbardziej komfortowo i delikatnie.

  Znieczulenia oferowane są bezpłatnie do każdego zabiegu.
  Współpracujemy z renomowanymi Łódzkimi pracowniami protetycznymi, dzięki temu możemy zaproponować wysoką jakość usług protetycznych.
  Stosujemy restrykcyjne zasady dotyczące sterylizacji narzędzi, a wszędzie tam gdzie jest to możliwe stosujemy materiały jednorazowego użytku.

  Szczególny nacisk kładziemy na udział w profesjonalnych szkoleniach i kursach. Dzięki temu możemy stosować nowoczesne metody leczenia i wspomagać się nowatorskimi i skutecznymi rozwiązaniami.

  W klinice Stomatologicznej SYMBIODENT usunięcie zęba traktujemy jako ostateczność. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu udało nam się uratować zęby, które niejednokrotnie skazane były na usunięcie.

  Chcemy aby światowy poziom usług stomatologicznych był dostępny dla każdego.

  W klinice Stomatologicznej SYMBIODENT jakość jest najważniejsza. Wiemy, że tylko dokładna praca popłaca, dlatego wykonujemy usługi według wysokich standardów.

  Chcemy żeby wysoka jakość była naszym znakiem rozpoznawczym i udało się, ponieważ nasi Pacjenci trafiają do kliniki głównie z polecenia!