Slide Background

symbio dent 27bbb

ENDOMETR

W Klinice Stomatologicznej SYMBIODENT pomiar długości kanału odbywa się poprzez zastosowanie najnowszej generacji urządzenia elektronicznego endometru Raypex 5 firmy VDW. Endometr ten mierzy długość kanału z dokładnością co do 0,1 mm, dzięki temu lekarz ma możliwość opracować kanał zęba na pełną długość roboczą.

unnamed

LAMPA DO WYBIELANIA

Lampa służy do wybielania zębów za pomocą systemu wybielania aktywowanego światłem. Wybielanie przy użyciu lampy odbywa się wyłącznie w gabinecie stomatologicznymi daje gwarancję natychmiastowego uzyskania śnieżnobiałego uśmiechu.Wybielanie za pomocą lampy jest całkowicie bezpieczne , nie narusza struktury zęba i pozwala uzyskać spektakularne efekty w bardzo krótkim czasie.

symbio dent 28bbb

ENDOMOTOR

W Klinice Stomatologicznej SYMBIODENT korzystamy z najnowszych technologii, dlatego leczenie kanałowe przeprowadzane jest przy użyciu nowoczesnego mikrosilnika endodontycznego X-Smart firmy Dentsply Maillefer. W praktyce oznacza to że kanały opracowywane są nie tylko w sposób tradycyjny- czyli ręcznie przy pomocy pilników, ale również maszynowo.

Slide Background

MIKROSKOP

Czynnikiem mającym decydujący wpływ na efekty leczenia
jest możliwość zobaczenia szczegółów w obrębie pola zabiegowego.
Nasz mikroskop Karl Kaps to najbardziej renomowana marka na rynku, połączenie wysokiej jakości oświetlenia i precyzyjnej optyki o dużej głębi ostrości, co zapewnia idealna widoczność podczas zabiegu.
Widziany obraz staje się wyraźny i w pełni trójwymiarowy, dzięki temu wykonujemy zabiegi, które dla innych są nieosiągalne. Bo jak brzmi motto prof.Kim’a- światowej sławy w endodoncji: „ Leczyć można tylko to co widać”.
Mikroskop stomatologiczny stał się w obecnej stomatologii podstawowym narzędziem pracy lekarza dentysty. Powiększenie nawet do 25 razy daje możliwość zobaczenia najdrobniejszych szczegółów w obrębie pola zabiegowego,
co ma decydujący wpływ na efekty leczenia.

symbio dent 33bbb

AUTOKLAW

W naszej klinice w celu zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa stworzyliśmy oddzielne pomieszczenie do przeprowadzania sterylizacji, wyposażone w najwyższej jakości sprzęt.W Klinice Stomatologicznej SYMBIODENT do procesu sterylizacji wykorzystujemy autoklaw(sterylizator parowy) znanej firmy Domina Plus.

symbio dent 37bbb

FIZJODYSPENSER

Jest to urządzenie służące do wykonywania precyzyjnych zabiegów chirurgicznych takich jak zabieg wszczepienia implantów..

symbio dent 39bbb

KAMERA WEWNĄTRZUSTNA

Kamera wewnątrzustna o wysokiej rozdzielczości to niezwykle przydatne narzędzie pracy w nowoczesnej klinice stomatologicznej.W Klinice Stomatologicznej SYMBIODENT kamera wewnątrzustna sprzężona z torem wizyjnym umożliwia śledzenie etapów leczenia na dużym ekranie, tuż nad fotelem Pacjenta.

Slide Background

RADIOWIZJOGRAFIA

Zdjęcia rentgenowskie to kluczowe narzędzie diagnostyki w stomatologii. Dostarcza nam informacji niedostępnych innymi metodami diagnostycznymi.
W Klinice Stomatologicznej SYMBIODENT naszym Pacjentom gwarantujemy najwyższy poziom wszystkich usług, dlatego stosujemy nowoczesną radiowizjografię cyfrową firmy Planmeca- światowego producenta systemów radiowizjografi i RTG.
Obraz cyfrowy uzyskany dzięki radiowizjografi pozwala
zminimalizować dawkę promieni rentgenowskich aż o 90%.