Dr Paweł Piekarski

Właściciel i pomysłodawca kliniki dentystycznej.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Po ukończeniu studiów podjął pracę w Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w Zakładzie Periodontologii i Chorób Błony Śluzowej Jamy Ustnej.

W międzyczasie ukończył dwuletnie Curriculum w zakresie Mikrochirurgii Periodontologicznej.

Uczestnik setek specjalistycznych szkoleń w dziedzinie chirurgii i implantologii w kraju i za granicą.

Chcąc leczyć na najwyższym, światowym poziomie jako jeden z nielicznych w Polsce ukończył podyplomowe studia na prestiżowym Uniwersytecie DTMD w Luksemburgu (University for Digital Technologies in Medicine and Dentistry Luxemburg) otrzymując międzynarodowy tytuł Master of Science in Oral Implantology and Periodontology.

Dr Paweł Piekarski

Doktor Paweł w swojej pracy zarówno przy zabiegach chirurgicznych jak i implantologicznych ogromny nacisk kładzie
na oszczędną i mikrochirurgiczną preparację tkanek..

Doktor Paweł z ogromnym zaangażowaniem konsultuje każdego pacjenta, wiedząc, że leczenie implantologiczne bardzo często niesie za sobą szereg pytań i wątpliwości. Cierpliwie tłumaczy przebieg każdego z zabiegów, tak aby pacjenci mogli poczuć się bezpiecznie.

Doktor Paweł posiada ogromne doświadczenie w pracy z trudnymi przypadkami klinicznym dlatego zaufało mu tak szerokie grono pacjentów.

Dr Marta Sikora-Piekarska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Lekarz dentysta, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej.

Precyzja z jaką wykonuję zabiegi stomatologiczne okazała się być przepustką do działań z zakresu medycyny estetycznej, która stała się moim drugim zawodem.

Pasja do zagłębiania tematu estetyki twarzy zaowocowała licznymi szkoleniami, a z czasem kolejnymi studiami w 3 letniej Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie.

W 2022 po zdaniu egzaminu teoretycznego i praktycznego uzyskałam tytuł dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w Polsce i na zagranicznych szkoleniach pozwala mi dobierać skuteczne a zarazem bezpieczne terapie.

Przynależę do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging,   co umożliwia mi nieustannie poszerzać swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w Międzynarodowych Kongresach  w towarzystwie najlepszych specjalistów z branży medycznej.

Dr Marta Sikora-Piekarska

W swojej pracy skupiam się na dogłębnej analizie potrzeb pacjenta, starając się sprostać jego oczekiwaniom, starannie dobieram odpowiedni zabieg dbając o jego perfekcyjne wykonanie. Zależy mi na naturalnym i estetycznym efekcie końcowym. Dzięki dużemu wyczuciu estetyki wydobywam naturalne piękno i leczę indywidualnie postrzegane defekty wyglądu. Pasja i ogromne zaangażowanie pozwalają mi na dokładne tłumaczenie każdego z zaplanowanych zabiegów, szczegółowo odpowiadam na pytania pacjentów i przekazuję im zdobytą przeze mnie wiedzę.
Będąc zwolenniczką zdrowego trybu życia do każdego pacjenta podchodzę holistycznie, przypominając jak ważne jest długoterminowe zapobieganie i leczenie przeciwstarzeniowe.

Każdy pacjent otrzymuje ode mnie paszport estetyczny, w którym odnotowane są zabiegi i wklejone nalepki potwierdzające oryginalność i ważność produktu.

Pragnę aby medycyna estetyczna przestała być kojarzona z przekonturowaniem i zmianą rysów twarzy. Chcę uświadamiać, ze poczucie estetyki szeroko funkcjonujące w Europie bazuje na naturalnej młodzieńczości i blasku. Każde leczenie chcę kończyć widząc szczęśliwego i usatysfakcjonowanego pacjenta.

Dr Dawid Boczek

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W klinice Symbiodent specjalizuje się w przeprowadzaniu kompleksowych zabiegów z zakresu protetyki, implantoprotetyki  i stomatologii estetycznej.

Wieloletnie doświadczenie i nauka od najlepszych specjalistów sprawiła, że jego prace wyróżniają się niebywałą dokładnością i genialną estetyką. Dr Dawid ogromny nacisk kładzie na precyzję wykonywanej pracy, dzięki temu uzupełnienia są idealnie dopasowane do tkanek zęba.

Dr Dawid z dużym zaangażowaniem  analizuje złożone przypadki i planuje pełne rekonstrukcje zgryzu. Mając świadomość, że odpowiednio wykonana praca protetyczna może służyć pacjentom przez szereg lat, dba o szczelność i wysoką estetykę

Dr Mateusz Stryjek

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Dr Mateusz to lekarz z dużym doświadczeniem i jeszcze większą chęcią tworzenia prac doskonałych.

Doktor Mateusz nie wyobraża sobie pracy bez koferdamu i mikroskopu. W klinice Symbiodent Doktor zajmuje się leczeniem zachowawczym i endodontycznym pod mikroskopem z zastosowaniem izolacji koferdamem, jak również estetyczną nieinwazyjną odbudową zębów zwaną Bondingiem

Doktor wdraża do swojej pracy najwyższe standardy, charakteryzuje go dokładność, dociekliwość, i pasja w leczeniu. Chcąc dzielić się swoją wiedzą pracował również jako asystent w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji w Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Przez lata udało mu się zbudować doskonałe relacje z pacjentami.

Dr Justyna Lewicka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Doktor Justyna to lekarz z ogromnym doświadczeniem, specjalizujący się w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem z zachowaniem izolacji koferdamem, leczeniu zachowawczym jak również kompozytowej odbudowie estetycznej.

W swojej pracy bazuje na niebywałej dokładności, dogłębnej analizie potrzeb pacjenta oraz na leczeniu z zastosowaniem nowoczesnych technologii.

Dr Weronika Stryjek

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doktor Weronika to lekarz z wieloletnim doświadczeniem, wyróżniający się ogromną empatią i dokładnością w leczeniu. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji przy użyciu mikroskopu z zastosowaniem izolacji koferdamem, jak również w kompozytowej odbudowie estetycznej i ruchomych uzupełnieniach protetycznych.

W swojej pracy bazuje na spokojnym i precyzyjnym wykonywaniu zabiegów.

Dr Aleksandra Wągrowska – Jagielska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuje się w leczeniu dzieci jak i dorosłych. Lekarz z ogromnym doświadczeniem, wyróżniający się empatią, sumiennością i wielkim zaangażowaniem w leczeniu.

Dr Ola w swoim leczeniu bazuje na przezwyciężaniu strachu do dentysty u dzieci i dorosłych.

Dr Ola uwielbia swoją pracę i z ogromna satysfakcją leczy najmniejszych pacjentów i ich rodziców.