Slide Background

WYBIELANIE

Moda na białe zęby trwa nieprzerwanie, a osoby posiadające piękny, biały uśmiech postrzegane są za bardziej atrakcyjne.

Zdrowe i białe zęby przyczyniają się do zyskania wyższej samooceny, powodują , że częściej się uśmiechamy, stajemy się pewniejsi siebie.
A co najbardziej pociąga nas u innych osób? Szczery, piękny uśmiech i pewność siebie.
Dzięki bieli uzębienia uzyskujemy wygląd osoby młodej i dbającej o zdrowie.
Ponieważ wybielanie zębów jest obecnie jednym z najchętniej wybieranych zabiegów z zakresu stomatologii estetyczne

w klinice Stomatologicznej SYMBIODENT możemy zaproponować kilka metod profesjonalnego wybielania:

Slide Background

WYBIELANIE GABINETOWE LAMPĄ – SYSTEM WYBIELANIA AKTYWOWANY ŚWIATŁEM

Wybielanie lampą odbywa się podczas jednej wizyty.
Ważne jest aby wczesniej lekarz oczyścił zeby z kamienia i wykonał zabieg piaskowania.
Następnie dziąsla zabezpieczane są preparatem ochronnym, a na zeby nakladany jest specjalistyczny żel, aktywowany światłem lampy.
W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów podczas wizyty lekarz powtarza tą czynnosć trzykrotnie.
Wybielanie przy uzyciu lampy wybielającej jest zabiegiem calkowicie bezpiecznym, nie narusza struktury zęba i pozwala uzyskać spektakularne efekty w bardzo krótkim czasie.
Całość zabiegu trwa 1 – 1,5 godziny.
Warto wiedzieć, że wypełnienia już istniejące, zeby leczone kanalowo jak i zeby odbudowane protetycznie (korony, mosty), nie ulegają wybielaniu. Dlatego też po wykonaniu zabiegu wybielania, konieczna może być ich wymiana.
W przypadku zębów martwych należy przeprowadzić zabieg wybielania wewnętrznego, który poprzez aplikację środka wybielajacego do korony zeba pozwoli nadać jej biały kolor.

Doświadczenie lekarzy Kliniki Stomatologicznej SYMBIODENT pozwolilo opracowac dodatkowo wlasna innowacyjną metodę wybielania, pozwalająca zapewnić doskonałe efekty nawet przy zębach trudno wybielających się.

Po więcej informacji zapraszamy na bezplatną konsultację.

WYBIELANIE NAKŁADKOWE

Na bazie wycisków górnego i dolnego łuku zębowego wykonane są indywidualne nakladki do wybielania. Jest to w pełni bezpieczna i skuteczna metoda. Podczas pierwszej wizyty lekarz usuwa kamień i osad z powierzchni zebów, następnie pobiera wyciski górnego i dolnego łuku zębowego, na podstawie których zostaną wykonane indywidualne nakładki do wybielania.
Pacjent otrzymuje nakładki do domu i codziennie, postępując zgodnie z instrukcja lekarza dentysty, wypełnia je żelem wybielającym i zakłada na zeby.
Cała procedura jest w pełni bezpieczna i bardzo prosta a ponad to wygodna.
Czas wybielania nakładkowego może zająć do dwóch tygodni, w zalezności od koloru, do którego dążymy. Pacjent sam decyduje o intensywności bieli, ale efekty są widoczne już po pierwszej aplikacji.